Indėliai ir tarpininkų paslaugos

FiveConsult- tai universali įmonė, teikianti konsultacijas, dėl investicinių paslaugų, tame tarpe, dėl kapitalo veiklos vertybinių popierių ir finansineje rinkoje. FiveConsult partneriai, tai šiuolaikinė įmonė, kurios veikla sukaupta Baltijos ir NVS šalyse. Pagrindinis mūsų įmonės partneris yra pasaulinis lyderis kapitalų aptarnavime, finansinėse rinkose FX Capital Markets (FXCM).


FXCM – tai profesionalus finansinės rinkos dalyvis, su didesne, kaip 25 metų darbo patirtimi, įmonės biurai ir atstovybės yra visose stambiausiose finansinėse pasaulio sostinėse, kurios akcijomis prekiaujama vertybinių popierių biržoje NYSE:FXCM. Esant daugiausia reikalaujama ir patyrusia  įmone, mes pasiruošę, pasiūlyti  Jums pačius įvairiausius produktus ir sprendimus, Jūsų kapitalo darbui.  FXCM – tai griežtai reglamentuojama bendrovė, bendradarbiavimas su pasaulio centriniu banku ir tarptautinėmis biržomis.


Mes pasiruošę bendradarbiauti su klientais visame pasaulyje. Įmonės darbuotojų patirtis visada bus nukreipta  į įvairių užduočių sprendimą dėl Jūsų. Pastaruoju metu, produktų eilėje yra variantai klientams su palyginus nedidelėmis investicijų galimybėmis taip pat ir klientams  su instituciniu lygiu.


Mes siūlome galimybę savarankiškai darbuotis pasaulio finansinėse rinkose ir vertybinių popierių rinkose  arba gauti pelną nuo kapitalo įdėjimo į vertybinių popierių rinką, investinių fondų(ETF), klasikinių investinių indėlių, struktūrinių produktų, tame tarpe ir pritrauktų agentų fondai, kapitalo valdymas.


Įmonės specialistai pasiruošę pasiūlyti Jums pačią naujausią informaciją iš fondo aikštelių, teikti profesionalų konsultacinį palaikymą Jūsų investicijų idėjoms, dėl investicijų į pagrindinius fondus. Savarankiškas darbas pasaulio finansinėse rinkose su FXCM –tai ne tik savo kapitalo padidinimas per asmeninės prekybos veiksmus, bet ir galimybė gauti dosnų komisinį atlyginimą už savo individualius sandorius.  O kasdieninės konsultacijos su įmonės specialistais  padės Jums sukurti tinkamą strategiją rinkoje.

 

Pateiktos paslaugos tiesiogiai nėra prieinamos rezidentams (juridiniams ir fiziniams asmenims) registruotiems Latvijoje.